Házel kamení do okna expřítelkyně, poté se pral se strážníky

10.10.2017
Kamila Steinbachová

Vše se odehrálo během nedělní noci v Benešovské ulici na Kladně. Devětadvacetiletý muž zde házel kamení do jednoho z oken domu. Žena, do jejíhož okna kameny létaly, přivolala strážníky. Těm po jejich příjezdu sdělila, že jí bývalý přítel neustále obtěžuje a nechce pochopit, že se s ním rozchází. Strážníci muže z místa vykázali. Když si ale provinilec všiml, že hlídka odjíždí, vrátil se zpět k domu. Strážníky však neošálil a vyrazili k němu podruhé.

Předstíral zranění, pak napadl strážníka

Muž začal rychle odcházet, ale zakopl o obrubník a upadl. Stěžoval si, že ho bolí koleno. Strážníci tedy přivolali lékaře. Než přijela sanitka, muž si vše rozmyslel. Namísto sanitky požadoval přivolání Policie ČR. Tvrdil, že na strážníky podá trestní oznámení, protože spadl kvůli nim. Hlídka mu vyhověla a zavolala policii.

Strážníci si od muže vyslechli řadu nadávek. Muž poté jednoho z nich napadl i fyzicky. Pochopitelně ihned skončil v poutech. Policie případ vyšetřuje jako podezření z násilí vůči úřední osobě. Vátržníka zřejmě čekají krušné chvíle, neboť za tento přečin mu hrozí až čtyři roky odnětí svobody.


Témata:

Nepřehlédněte