Hejtmančin úřední den se uskuteční ve Středočeské vědecké knihovně Kladno, v ulici Gen. Klapálka od 10 do 16 hodin. Po celou dobu bude připravena přijímat nejen občany Kladna, ale i obyvatele a starosty celého regionu Kladenska.
„Mám za sebou už několik takových úředních dnů a popovídat si se mnou už přišly desítky lidí a starostů. Upozorňují mě na záležitosti, které se jich úzce dotýkají a které jim může kraj pomoci řešit, ať už jsou to problémy se stavem krajských komunikací či další infrastrukturou v kraji. Vždy se jim snažím pomoci užitečnou radou anebo předáním jejich problému k dalšímu řešení konkrétním úředníkům krajského úřadu,“ říká hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) s tím, že si váží každého občana, který si s ní přijde třeba jen popovídat či má zájem o osobní poznání. „Pokud se má kraj rozvíjet, musíme lidem víc naslouchat, a to já určitě chci. Bude se nám pak lépe pracovat a ve Středočeském kraji snáze žít,“ dodává hejtmanka.
Úřední dny se postupně konají ve všech okresech Středočeského kraje. V dohledné době 16. října 2017 hejtmanka ještě otevře svoji mobilní kancelář v Benešově. Dříve již hejtmanka navštívila Kutnou Horu, Mladou Boleslav, Mělník, Slaný nebo Kolín.


















