Hokejisté Karlových Varů dnes míří do mistrovského Třince

23.9.2022
Roman Kořinek

Hokejová extraliga se rozjíždí na plné obrátky a hráči Energie dnes nastoupí na ledě Ocelářů v Třinci. Mužstvo, které se v minulé sezoně radovalo ze zisku mistrovského titulu, prošlo velkými změnami, které se dotkly i trenérské lavičky. Podobnou změnu prožily i Karlovy Vary a tak je otázkou, který z trenérů bude šťastnější.

V uplynulých dvou kolech se ani jednomu celku nedařilo, a zatímco Energie oba duely prohrála a je zatím bez bodu, Oceláři si jeden bod připsali v nedělním zápase v Pardubicích, kde prohráli v prodloužení. Západočeši podali v obou zápasech relativně dobrý výkon, ale nedaří se jim střelecky. V obou zápasech spálili obrovské množství šancí a k úspěchu nepomohly ani přesilovky.

V úvodním zápase v Brně se sice Energetici ujali vedení, ale následně šestkrát inkasovali a prohráli 1:6. V nedělním zápase hradecký Mountfield přestříleli, ale nakonec museli polknout porážku 2:3. V dnešním duelu se tak tým Energie pokusí vybojovat první extraligové body. Jestli se mu to podaří, bude jasné večer, neboť zápas v Třinci začíná v 17 hodin.

Po návratu z Třince se tým trenéra Davida Bruka bude připravovat na druhé domácí střetnutí, které Energie odehraje v neděli v domácí KV Areně od půl čtvrté odpoledne.

Zdroj: vz

 Nepřehlédněte