Jak vypadá opravdová láska? Odborníci odhalili 7 příznaků zaručeně funkčního vztahu!

28.9.2022
Doris Drienová

Klasik praví, že za trochu lásky šel by světa kraj. Tato slavná báseň od Vrchlického neustále oslovuje další a další generace zamilovaných čtenářů, protože touha po lásce je od nepaměti lidskou přirozeností. Téměř každý člověk touží milovat a hlavně být milován, nejlépe navěky a naprosto bezpodmínečně. Bezpodmínečná láska je ale v dnešním světě opravdovou vzácností. Podle čeho poznáte, jestli právě váš vztah takovou vzácností je? Psychologové a odborníci na vztahy odhalili hned několik projevů bezpodmínečné lásky mezi partnery!

Mladý pár z Ruska zahynul při bizarní milostné nehodě!

1. S partnerem jste na sebe vždy milí: Být na sebe milí neznamená, že se nikdy nepohádáte. Znamená to, že když dojde k rozepřím, řešíte je v klidu, nikdy na sebe zákeřně neútočíte s cílem toho druhého zranit. Proč ubližovat někomu, koho máte rádi? Vždycky volíte laskavá slova a jste na sebe milí.

2. Spolupracujete jako tým: Určitě je příjemné mít se dobře, člověk se pak cítí spokojený. Pokud jste ve vztahu, kde vládne bezpodmínečná láska, nestačí vám, že se máte dobře vy sami – ke štěstí potřebujete, aby se stejně spokojený cítil i váš protějšek. A stejně tak to má i on. Ve výsledku to znamená, že jako tým spolupracujete na budování svého štěstí.

Pansexuální kulturista boří stereotypy. Po svatbě s nafukovací pannou je ve vztahu… s popelníkem

3. Staráte se o sebe, když jste nemocní: V dobrém i ve zlém, že? Alespoň v pohádkách a romantických filmech se to tak říká, pokud ale chcete zažívat bezpodmínečnou lásku i vy, musíte toto heslo uvést i do reálného života. Sdílet společný čas, když je vše prosluněné, je super, ale opravdová láska se pozná tak, že partner při vás stojí i tehdy, když jde všechno z kopce – a stejně tak stojíte i vy při něm.

4. Vaše láska je nezávislá na okolí: Když jste spolu, jako by vnější svět ani neexistoval. Ne, že byste museli být neustále hlavou v oblacích, ale když je vaše láska opravdu silná, přináší vám jistý nadhled nad situací kolem vás. Zjednodušeně řečeno: kolem můžou třeba i padat trakaře, ale dokud máte jeden druhého, víte, že spolu to zvládnete.

10 otázek pro ženy, které prokazatelně zlepší orgasmus. Také předstíráte, dámy?

5. Respektujete jeden druhého: Bezpodmínečná láska se mezi partnery pozná tak, že jeden druhého milují bez výhrad. Bez výhrad znamená, že na tom druhém nechcete vůbec nic změnit, prostě ho máte rádi takového, jaký právě je. Neznamená to, že váš partner je bezchybný, nebo že vy přes růžové brýle jeho chyby nevidíte. Jen prostě jeho malé výstřednosti chápete jako součást jeho unikátní osobnosti a to, co na něm ostatní nesnáší, ho ve vašich očích dělá právě tím správným člověkem pro vás.

6. Můžete se jeden druhému s čímkoliv svěřit: Pokud ve vztahu panuje opravdová bezpodmínečná láska, vytváří tak nenapodobitelný pocit důvěry a bezpečí. V takovém prostředí se nebojíte sdílet i své nejtajnější myšlenky, věci, které byste neřekli nikomu jinému na světě. Před člověkem, který je pro vás tím pravým, nemusíte vůbec nic tajit, mluvíte spolu upřímně a otevřeně naprosto o všem.

7. Cítíte se být sami sebou: Že vás váš partner miluje opravdu bez výhrad, bezpečně poznáte podle toho, jak se v jeho společnosti cítíte. Pokud vás totiž zahrnuje bezpodmínečnou láskou, je vám s ním velmi příjemně, cítíte se uvolněně, nemusíte se nijak přetvařovat a můžete být naprosto přirození. Bezpodmínečná láska vás podporuje, abyste mohli skutečně být sami sebou.

Krutý mladík chtěl zabít svou přítelkyni, při tom ale sám zemřel. Karma?

 

Zdroj: Power of positivity

 Nepřehlédněte