Kapitán fotbalové Viktorky prodloužil smlouvu. Plzeň si pojistila klíčovou oporu

21.10.2021
Andrea Jančová

Fotbalová Viktoria Plzeň hlásí důležitou zprávu. Jedna z jejích klíčových opor prodloužila s klubem Plzeň smlouvu. Lukáš Hejda, současný kapitán týmu, podepsal nový kontrakt platný do června 2024.

Lukáš Hejda přišel do Plzně jako posila týmu v červenci 2012. Do dnešních dnů stihl ve Viktorii získat čtyři mistrovské tituly a dvakrát si zahrát Ligu mistrů. Dohromady odehrál 256 zápasů v červenomodrém dresu, ve kterých vstřelil 22 gólů. Před touto sezonou byl jmenován novým kapitánem týmu, pásku si navlékl hned po svém uzdravení a návratu na trávník.

Svými jistými výkony v obraně a rolí zkušeného lídra si 31letý střední obránce vysloužil novou smlouvu do konce sezony 2023/2024.

„Lukáš Hejda patří dlouhodobě k naším klíčovým hráčům, což je ještě umocněno tím, že od této sezony nosí kapitánskou pásku. Prodloužení smlouvy je tedy logickým krokem a jsme rádi, že i nadále bude jeho budoucnost spojena s naším dresem,“ uvedl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

„Ve Viktorce už patřím ke služebně nejstarším hráčům a prožil jsem zde spoustu krásných chvil. Naším společným cílem je, abychom jich i v budoucnu zažívali co nejvíce. Jsem zde maximálně spokojený a prodloužení smlouvy beru jako projev důvěry ve mně a zároveň velkou zodpovědnost k celému klubu i našim fanouškům,“ řekl po podpisu Lukáš Hejda.

Zdroj:vz/FCVP

 Nepřehlédněte