Karlovy Vary dnes žijí hokejem. Po téměř roční pauze mohou do KV Arény fanoušci, kteří uvidí duel s Litvínovem

5.8.2021
Roman Kořinek

„Čeká nás další přípravný zápas, ke kterému přistoupíme jako ke všem dalším přátelským utkáním, do kterých půjdeme z plné zátěže. Před domácím publikem budeme chtít nastupovat ve zkušenější sestavě než ve venkovních zápasech, ve kterých budeme dávat prostor hráčům na hraně sestavy a mladším hráčům. Budeme chtít vyhrát, ale primární pro nás bude to, aby se v naší hře objevovaly věci, které trénujeme,“ říká před dnešním duelem asistent hlavního kouče Energie Tomáš Mariška.

Pro Energii se dnes bude jednat již o druhý duel. Ten první vyhrála po samostatných nájezdech na ledě pražské Sparty, kde předvedla slušný výkon. Pro soupeře z Litvínova je dnešní zápas prvním v přípravě a tak nad mužstvem visí mnoho otazníků. Litvínov se v uplynulé sezoně neprobojoval do play off a v kádru došlo k mnoha změnám. Nikdo tedy neví, v jaké sestavě a formě přijede.

Na dnešní utkání, které začíná v půl šesté večer, platí podle klubového webu Energie bezpečnostní opatření ministerstva zdravotnictví. Fanoušci musí předložit negativní PCR text, antigenní test, certifikát o ukončeném očkování případně laboratorní zprávu o prodělané nemoci covid-19.

„Pozor, od 1. července již pro vstup na sportovní utkání nestačí čestné prohlášení o provedeném testování v práci či ve škole,“ upozorňuje fanoušky klubový web.

Zdroj: vzNepřehlédněte