• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Kdo říká, že nemůžete bydlet v krásném domě se zahradou, a přitom s tím mít minimum starostí?

  10.4.2024
  Redakce
  Komerční sdělení

  My, FND.

  Během našeho působení na trhu za námi stojí stavební zkušenosti jak z jednotlivých rodinných domů, tak z několika developerských projektů. Nedávno jsme dokončili a předali 30 rodinných domů v našem developerském projektu nedaleko Olomouce. Zakládáme si na dlouholetých zkušenostech v oblasti projektování, plánování a realizace výstavby rodinných domů.

  Lidmi často zmítá dilema: stavět s firmou, anebo se do realizace pustit svépomoci? Kvůli nedostatku kapitálu se mnohdy rozhodnou vzít stavbu do vlastních rukou. Ve většině případů se však stavba na vlastní pěst prodraží. Jednak nezkušeností běžného člověka, jednak se dílo může zpožďovat kvůli vytíženosti specializovaných odborníků. Díky nekoordinaci tak může vzniknout řada nesrovnalostí a větších či menších nedostatků, kterým umí stavební firma díky zkušenostem a plánování předejít.

  V FND vám cestu za novým domovem ulehčíme. Uvědomujeme si, kolik je se stavbou starostí, a proto je chceme z vašich beder sejmout. Vy se pak můžete soustředit na interiér a vše ostatní nechat na nás.

  Spolupráce s námi začíná od začátku projektu. Je jedno zda mátě své plány, anebo si vyberete některý z našich typových domů. Dispozičně máme v katalogu domy od 3+kk až 6+kk s garáží. Každý takový dům dokážeme upravit tak, aby odpovídal vaší vizi. „Stavíme kvalitní zděné domy, které mají dlouhou životnost, lepší zvukovou izolaci pro větší pohodu a klid, jsou odolnější vůči vodě i případnému požáru a jsou charakteristické svou vynikající tepelnou akumulací, kdy umožňují v zimě teplo a v létě příjemný chládek,“ zmiňuje Ing. Patrik Legut, jednatel firmy FND Stavby.

  Projdeme s vámi vhodnost řešení k dispozici pozemku, případně okolní zástavbě. Dále také prověřujeme územní plán, ochranná pásma, inženýrské sítě. Když je projekt schválen jako vyhovující, oběháme za vás všechny úřady a získáme všechna razítka a povolení. Po vyřízení potřebných povolení začíná výstavba, kterou realizujeme do 12 měsíců od prvního kopnutí do země.

  Samotnou stavbu řídí zkušený stavbyvedoucí, který dohlíží na plynulost prací a součinnost jednotlivých řemeslníků.

  Zatímco my stavíme, vy s naším interiérovým studiem řešíte dispozice, obklady, podlahy a všechny ostatní věci související s interiérem. Chceme, aby váš domov vypadal přesně podle vašich představ. S ohledem na vybavení, rozmístění nábytku a světel řešíme i takové věci, jako je rozmístění zásuvek a rozvody.

  V FND si zakládáme na vysokém standardu použitých materiálů, služeb i komplexnosti řešení. V ceně, kterou pro vás stanovíme, je nejen stavba domu, ale i základová deska, služby interiérového studia a úprava okolí domu. Nestane se vám tak, že po stavbě nebudete mít po čem přijet do garáže nebo se po dešti budete brodit bahnem ke vstupním dveřím.

  Pro více informací nás kontaktujte pomocí formuláře na www.fndstavby.cz nebo na telefonu +420 776 024 188.  Nepřehlédněte