Kladno hostí volejbalovou Příbram

4.12.2021
Táňa Pikartová

Kladenským volejbalistům úvod tohoto ročníku nejvyšší soutěže pod domácí sítí nevyšel docela podle představ. Být však na body v horní polovině tabulky, to je stále slušná šance k odrazu výš.

Zda až na záda tradičním rivalům, kteří se z Českých Budějovic a Karlovarska nejčastěji drží v první části soutěžení špice ligy, ukáže čas.

Den po Mikuláši, 6. prosince 2021, můžete Kladenské sledovat zblízka, přinejmenším v televizním přenosu. V utkání krajského derby Kladno volejbal.cz hostí od 15:30 hod. tým kocourů z VK Euro Sitex Příbram.

Na straně domácích v sestavě trenérů Fortuníka a Samselyho například hrají finský smečař Seppänenem, blokař Špulákem, výtečný lotyšský univerzál Platač a nizozemský nahrávač van Solkernou. Na straně hostů trenéra Martina Démara hraje nedávno angažovaný nahrávačský kouzelník z Ukrajiny Dolgopolov, Jihoameričané Brazilec Madaloz s Argentincem Johansenem, Trojanowicz, kapitán Böhm. Takovou pestrost teď nabízí česká nejvyšší domácí liga.

Proti Příbramským si musí Kladno dát větší pozor, nepodcenit zvraty ve vývoji duelu s dost dobře známým soupeřem. Určitě ne tak, jak to ke své škodě svedlo nedávno při svém bodovém fiasku v Odolena Vodě. A když před měsícem bojovalo Kladno v Příbrami, dokázali domácí vyhrát 3:1. Je jim tedy co vracet.

Do Vánoc sehrají kladenští volejbalisté v lize ještě zápasy 11. 12. doma s SKV Ústí nad Labem a 18. 12. v hale na pražském Podvinném mlýně, kde jsou doma ligoví Lvi Praha.Nepřehlédněte