Kvůli ukrajinské uprchlici opustil rodinu. Po pár měsících velká romance skončila

27.9.2022
Simona Knotková

Nejenom britská média před pár měsíci zaujal románek uprchlice a muže, který ji u sebe společně s manželkou ubytoval. Brit se do Ukrajinky po pár dnech zamiloval a rodinu opustil. Nyní má milostná aférka (ne)překvapivý závěr – ostře sledovaná dvojice se rozešla.

Tony Garnett (30) opustil manželku Lornu (28) a jejich dvě společné dcery kvůli dvaadvacetileté Ukrajince Sofiji Karkadym, kterou u sebe pár ze solidarity ubytoval. Netrvalo dlouho a mezi válečnou uprchlíci a Britem vznikla láska. Muž na všechny světové strany prohlašoval, jak je šťastný, a měl v plánu si novou přítelkyni vzít. Nakonec ale všechno dopadlo jinak. Nebo možná přesně tak, jak se dalo čekat.

Matku svých dětí opustil kvůli uprchlici. Nyní si muž pozval domů další Ukrajinku

Média, která ze vcelku obyčejného milostného trojúhelníku udělala senzaci, nyní informovala o tom, že se pár rozešel. Stalo se tak po prudké hádce během mužových třicátých narozenin. Žena se prý často chovala agresivně a měla problémy s alkoholem.

„Definitivně jsme skončili. Opustil jsem kvůli ní Lornu a dvě děti a opravdu jsem se snažil, aby náš vztah fungoval a zůstali jsme spolu. Bylo mi jasné, že pokud se rozejdeme, budeme vypadat jako dva pitomci kvůli všemu tomu mediálnímu zájmu,“ nechal se slyšet Tony.

Na výzvu novinářů se k celé záležitosti vyjádřila také jeho bývala partnerka Lorna, která podobný konec předpokládala. „Věděla jsem, že to pro ně skončí katastrofou, jen jsem nečekala, že to bude trvat pouhé čtyři měsíce. Všechno kvůli ní zahodil. Je těžké cítit k němu nějakou lítost. Ani za milion roků bych ho nevzala zpátky,“ sdělila.

Uprchlice jejího ex-partnera údajně hned od začátku společného bydlení sváděla a úmyslně před ním nosila trička s hlubokými výstřihy a rudou rtěnku. „Prostě se rozhodla, že ho chce a že si ho vezme. Nechápu, jak mohl všechno zahodit kvůli ženě, kterou znal dva týdny. Celý můj život je v troskách,“ dodala.

Na adresu rozpadlého páru milenců nezbývá než dodat, že na slovech o karmě něco bude…

Zdroj: MirrorNepřehlédněte