• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Lenka Graf přiletěla z Floridy na otočku. Na Fotbalistovi roku zazpívala svůj nejnovější singl

  25.3.2024
  Redakce

  Sopranistka a multižánrová zpěvačka Lenka Graf žije střídavě na Floridě a v Čechách, kde většinou tráví celé léto. Tentokrát se k nám dostala na skok už na jaře a vzhledem k tomu, že pouze na týden, program má opravdu nabitý a je v jednom kole.

  Nabídku zazpívat na prestižní akci Fotbalista roku 2023, která se konala 18. března v pražském hotelu Clarion, přijala s radostí. Jak se nechala slyšet, lepší příležitost představit svůj nový singl Everything Is Part Of One si snad ani nemohla představit. Singl je čerstvý, vyšel začátkem března a jeho producentem je slavný John Shanks, který je držitelem prestižního ocenění Grammy a autorem desítek hitů např. pro Celine Dion, Enrique Iglesiase, Stinga, Take That, Westlife nebo kapelu Bon Jovi. V LA k písni natočila i krásný videoklip.

  „Na akci Fotbalista roku vystupuji již podruhé a je to pro mne samozřejmě velká čest. Mezi sportovci máme s manželem dost přátel. Všem nominovaným fotbalistům i těm, kteří dnes získali nejvyšší ocenění, ze srdce gratuluji. Velmi jsem to s nimi prožívala. Jsem šťastná, že jsem zrovna tady mohla fanouškům slavnostně představit svoji nejnovější píseň Everything Is Part Of One, byla to báječná atmosféra. Mimochodem, hned od zítra chystám další novinku. Začínáme s Michalem Dvořákem v jeho studiu na Barrandově natáčet novou skladbu, kterou pro mě složil. Těším se moc, ale to tedy také znamená, že hned po akci jedu domů. Sportovci to ale určitě pochopí – musím jít co nejdřív spát, abych zítra byla ve formě,“ podělila se o své dojmy z večera i další plány stále usměvavá Lenka Graf.

  Lenka Graf je známá i tím, že si dává záležet na módě a krásných róbách. Na své letošní vystoupení na Fotbalistovi roku zvolila výraznější červenou róbu, která jí moc slušela.

  Natáčením nové písně s Michalem Dvořákem z kapely Lucie, s nímž Lenka Graf spolupracuje teprve od konce minulého roku a pochvaluje si, že jsou spolu na jedné vlně, co se týče experimentování napříč různými hudebními žánry, její nabitý program ještě zdaleka nekončí. Lenka Graf je zakladatelkou Nadačního fondu Energie pomáhá a čeká ji ještě práce s finální fází zajímavého edukativního projektu Energetická expedice. Je určený žákům druhého stupně základních škol a má jim pomoc zorientovat se v problematice energetické gramotnosti. Za pár týdnů se začíná testovat na prvních deseti školách, celý tým její nadace má tedy teď hodně napilno. Těsně před odletem zpět na Floridu pak Lenka stihne ještě fashion focení.

  Zdroj: Tisková zpráva


  Témata:

  Nepřehlédněte