Limonáda z levandule nebo rakytníku léto osvěží

1.7.2019
Jan Štoll

„U nás si můžete vychutnat skvělé osvěžující limonády, které připravujeme ze sirupů od pražských PiuPiu, kteří své sirupy vyrábějí za studena a nepřidávají do nich žádné chemické přísady,“ říká spolumajitel bistra Pavel Sochor.

„Naším ¨best sellerem¨ je rozhodně rakytníková limonáda. O rakytníku se ví, že má nejvíce vitaminu C ze všech rostlin. Dále v nabídce najdete malinovou s bazalkou a již tradiční levandulovou, kterou kluci z PiuPiu vyrábí z levandule dovážené z francouzské Provence od rodiny která pěstuje levanduli již po několik generací,“ dodává Sochor.

V tomto jednoznačně francouzsky zaměřeném bistru jsou k ochutnání kromě limonád i francouzská vína. Ta pochází od malých lokálních vinařů, pekárna je pak pojatá francouzsky celá. Dovážejí dokonce i mouku a další suroviny, pečou podle tradičních francouzských postupů. Pekárna dělá i košer pečivo. Na jídelníčku najdete i jednodušší kousky ze středomořské kuchyně. Pekárna, vinárna, bistro a kavárna s produkty země galského kohouta tak umí zpestřit návštěvu „Jiřáku“.

FOTO: Limonáda z levandule nebo rakytníku léto osvěží

Limonáda z levandule nebo rakytníku léto osvěží - _m13Domácí Rakytníková LimonádaLimonáda z levandule nebo rakytníku léto osvěží - Domácí Levandulová LimonádaLimonáda z levandule nebo rakytníku léto osvěží - Domácí Višňová LimonádaLimonáda z levandule nebo rakytníku léto osvěží - Jus d’orange frais 0,3L


Nepřehlédněte