„Na ZŠ v Příbrami napadl 12letý chlapec svého spolužáka nožem a způsobil mu zranění na noze,“ uvedla Police ČR na twittru. „Chlapce převezli záchranáři do nemocnice k ošetření,“ dodali policisté.
„Jednalo se o zranění lehčího rázu horní a dolní končetiny. Nezletilá osoba byla převezena do příbramské nemocnice na centrální příjem,“ uvedla mluvčí středočeské záchranky Petra Homolová.
Napadený chlapec už je v domácí péči.
Podle jedné z maminek měl mít seznam obětí. „Měl děti ze třídy napsané na seznamu, kdo půjde první, mezi něma naše dcery,“ uvedla v diskuzi na sociálních sítích jedna z maminek.
Podle svědectví další měl útočník dětem vyhrožovat už dříve. „Vyhrožoval stylem, že si všechny najde, každému ublíží, zabije, pobodá. Děti se ho bály,“ uvedla matka žáka 4. ZŠ v Příbrami pro televizi Prima.
Událostí se dále zabývá kriminálka. „Případu se maximálně věnujeme a zjišťujeme motiv jednání,“ dodala policie. Vedení školy se k události odmítlo médiím vyjádřit.
Zdroj: Twitter, Prima

















