Manžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. Ať si ho doma srovná, vzkázal Babiš

19.8.2020
Jan Štoll

„Dobrý den pane Kupka, připadá mi, že jste objevil zrovna kopec. Je mi z vás na blití a ještě vedle sebe toho knírače. Parta buzerantů,“ okomentoval Pokorný příspěvek Martina Kupky z kampaně, kterou povětšinou tráví na kole.

Příspěvek Pokorný sice zřejmě po kritice smazal, jenže tomu se do hlubin sociálních sítí nechce.

Inkriminovaný „výlev“ se tak stále vrací do diskuze pod Kupkovým příspěvkem. Lidé si totiž na rozbujelou cenzuru sociálních sítí zvykli, ukládají si raději fotky obrazovky.

„Manžel se nechal unést. Není politikem a nechal průchod svému rozhořčení nad útoky, které jsou proti mně dlouhodobě vedeny. Měl pocit, že se mne nikdo nezastane, byť máme za sebou v kraji mnoho úspěchů,“ uvedla hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová ke komentáři svého muže.

Čím ale Kupka vyprovokoval Pokorného k takovému ataku zrovna v tomto příspěvku, není zřejmé.

„Dnešní cyklo výprava prověřila naše síly! Vlašimsko je prostě kopcovitá krajina. Na všechna setkání se starosty a občany jsme ale dorazili včas. Když víte, že ten kopec musíte vyjet, tak ho prostě vyjedete! Výhledy na Blaník byly uchvatné, jen jsem si říkal, jestli ty Blaničtí rytíři nějak nezaspali. Fakt je potřeba fungování kraje měnit k lepšímu. Dnes znovu největší téma nedostatek peněz na vodovody a kanalizace. To je ale zrovna dost důležitá věc pro život,“ napsal Kupka.

Manželka Pokorného, Jaroslava se snaží obhájit post hejtmanky Středočeského kraje, v rámci kampaně má svou mobilní kancelář, navštěvuje domovy seniorů nebo třeba otevírá školy.

Další ostuda hejtmanky Jermanové z ANO. Do věnování žákům základní školy napsala hrubou chybu

„Přeji dětem, aby v nových prostorech své školy zažili chvíle, na které budou s láskou celý život vzpomínat,“ napsala budoucím žákům základní školy v Hudlicích středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná.

Pochybnost o kvalitě vzdělání tehdy vyjádřili lidé i profesionální korektor.

„Použít formulaci ,děti zažili‘ svědčí buď o momentální indispozici, nebo o základní neznalosti příslušných pravidel. V uvedeném příspěvku dále zůstává nejasnou úloha použitých uvozovek a vzhledem k úrovni pisatele i absence tečky na závěr této poněkud sebelikvidační zdravice,“ uvedl Jiří Podzimek.

Manžel hejtmanky na tom nejspíše bude podobně, také se mu dostalo poučení o pravidlech pravopisu.

„V českém jazyce voláme pátým pádem, nikoliv prvním. A většinou se zprávy podepisují jménem, nikoliv názvem skupiny, ke které přináležíte,“ komentoval jazykové schopnosti hejtmančina muže tentokrát spisovatel a nakladatel Jiří Padevět.

Lidé si Pokorného ale dobírají i jinak.

„Mimochodem, být povoláním kadeřník, úplně se tady neoháním slovem ,buzerant‘. Asi tak 90 % kolegů z branže (já osobně jim říkám homosexuálové) by tě pak mohlo trochu důrazněji oholit na krkavici. Jen aby ses pak nedivil,“ komentoval jeden z uživatelů Pokorného.

„To bude zase doma mrzení,“ konstatuje uživatel sociální sítě.

Lidé připomínají i plejádu skandálů, které má páreček na triku.

„Kde máš superba teplomile,“ ptá se další z uživatelů.

„Domnívám se, že jestli se tohle objeví někde v médiích tak Andrej Babiš už Jakuba Pokorného opravdu nechá zalít někam do betonu pod verandu, ten člověk je snad ještě o poznání větší problém, než květinář jeho manželky a to už je co říci,“ píše další.

Hejtmanka Jermanová nevěděla o statisícových platech svých úředníků

Jak se k tempu kampaně hejtmanky Pokorné postaví marketingový aparát Hnutí ANO zatím nezaznělo, je však zřejmé, že už jej nepochybně zaznamenal.

Později se vyjádřil šéf hnutí Andrej Babiš.

„Paní Jermanová by si měla manžela doma srovnat a panu Kupkovi by se měli omluvit,“ citoval Babiše server Blesk.

FOTO: Manžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři

Manžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři - manzel_jermanovaManžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři - pokorny postujeManžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři - pokorny postuje2Manžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři - Pokorny kupkoviManžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři - jsme silnější_a
Další fotky
Manžel hejtmanky Jermanové z ANO se utrhl ze řetězu. „Parta buzerantů.“ Napsal jejímu soupeři - krkavice


Nepřehlédněte