• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Muž chce vypadat jako ďábel. Pod kůži si nechal implantovat rohy

  20.9.2022
  Simona Knotková

  Dvaapadesátiletý Victor Hugo Peralta z Uruguaye je fanouškem tělesných modifikací. Jednou z jeho posledních úprav je podkožní implantace rohů. Muž doufá, že tak bude připomínat démona.

  Muž, kterého na Instagramu sleduje skoro 18 tisíc uživatelů, je velkým fanouškem tetování, piercingů a tělesných modifikací. Kérky najdete na 95 % jeho těla. K nepřehlédnutí je také rozpůlený jazyk, kovové zuby nebo podkožní implantáty ve tvaru hvězd. Naposledy si pod kůži nechal zabudovat rohy.

  Muž vypadá jako mimozemšťan. Lidé na ulici před ním utíkají

  „Implantáty v mé hlavě jsou momentálně malé, aby se to zahojilo, ale za měsíc je budu moct vyměnit za nádherné černé rohy z kamene. Díky nim budu připomínat ďábla,“ těší se Peralta.

  Popis celého procesu implantace není nic pro slabé povahy. „Nejprve se provede řez, do kterého se vloží špachtle a kůže na temeni se pinzetou oddělí od lebky. Poté se použije dermální děrovač, kterým se udělá další řez. Do vytvořené díry se vloží závit na zajištění externích rohů. Sešije se to a po deseti dnech se odstraní stehy. Je to, jako byste plnili maso,“ vysvětluje.

  Tvrdí, že implantace ho nebolela a na stupnici od jedné do deseti by ji zhodnotil číslem tři. „Bolest neexistuje, je pouze ve vaší hlavě. Pokud si ji chcete užívat, musíte ji ovládat,“ dodává.

  Jeho vzhled je častým terčem kritiky, ale on si z toho nic nedělá. „Pár lidí mi řeklo, že se jim to nelíbí, možná ze strachu, ale neřídím se tím, co říkají ostatní, pokud to nejsou slova uznání. Naše tělo, obzvláště pak kůže, má ohromnou odolnost a snadno se adaptuje na změny. Proč si ho tedy trochu neupravit, pokud po tom toužíme a dělá nás to šťastnými? Mé tělo je chrám mého Boha, takže si ho zdobím tak, jak chci já, a nepřijímám rady od náboženských pokrytců,“ uzavírá.

  Zdroj: Mirror  Nepřehlédněte