Muž drasticky zemřel kvůli láhvi balené vody. A ani se z ní nenapil!

23.9.2022
Doris Drienová

Některé zprávy o úmrtích v člověku zanechají rozporuplné pocity. Jakkoliv je smrt vážnou událostí, občas prostě nevíte, jestli zemřelého litovat, nebo se bizarnímu způsobu jeho smrti upřímně zasmát. K podobné, velmi zvláštní tragédii došlo letos v italském městě Cattolica a v hlavní roli byla balená voda.

Děsivá tragédie: 6 členů rodiny zemřelo při pokusu o záchranu topící se dívky. Mohlo za to její selfie!

 

V tomto italském městečku žil jeden šestačtyřicetiletý muž, který prý byl známou místní „postavičkou“. Když se 19. dubna letošního roku vloupal do lokálního supermarketu, netušil, že tento trestný čin bude jeho posledním.

Jak později ukázaly záznamy bezpečnostních kamer, muž vešel do skladiště obchodu a začal se rozhlížet, jaké zboží by si mohl odnést. Než se pustil do „práce“, rozhodl se, že se nejdříve občerství. A právě to se mu stalo osudným. Nevíme, jestli byl opravdu hloupý nebo jen nervózní, ale udělal úplně banální chybu.

Muž zemřel drastickou smrtí při výměně žárovky. A nebylo to kvůli elektřině!

 

Když se rozhodoval, kterou balenou vodu si k osvěžení vybrat, ignoroval i ty nejzákladnější fyzikální zákony. Vody totiž byly v balících, které byly vyskládané vysoko na sebe. A nebylo jich málo. Muž ovšem si ovšem vybral lahev z balíku, který byl vespod. Když lahev z balíku vyndal, křehká rovnováha „vodní věže“ se narušila a on byl zavalen neuvěřitelnou masou balené vody.

Zaměstnanci supermarketu byli překvapení, když druhý den přišli do obchodu a ve skladu uviděli tuhle spoušť, ještě větší překvapení pro ně ale bylo, když se asi dvě hodiny po začátku směny konečně pustili do úklidu a po odklizení několika balíků na ně zpod nich vykoukla lidská ruka. Patřila mrtvému zloději.

Ti, kdo znají zákony karmy, teď nutně musí uvažovat: byl jeho pokus o krádež vody pomyslnou poslední kapkou? S určitostí to říct nemůžeme, na rozdíl od faktu, že za svou bizarní smrt získal zloděj z Itálie ironickou Darwinovu cenu.

Farmáře nečekaně zabila sláma, policejní pátrání po něm trvalo šest dní

Zdroj: Darwin awards

 Nepřehlédněte