Muž z Ústeckého kraje přišel na jednoduchý způsob, jak se vyhnout vězení. Policie ho zatím nemůže vypátrat

23.5.2022
Jan Veselý

Nástup do vězení musí být nepříjemnou záležitostí. Přeci jen ne každý chce být na několik let nedobrovolně ubytovaný na pokoji s až několika dalšími podobnými výtečníky. O ztrátě kontaktu s rodinou, přáteli či nemožností pracovat ani nemluvě. Muž z Oseku ovšem přišel s brilantním plánem, jak se této prekérní situaci vyhnout. Jednoduše na výkon trestu nenastoupil.

Je to již rok, co soud v Ústí nad Labem rozhodl o tom, že má Martin Bari nastoupit do vězení. Důvodem pro toto rozhodnutí prohřeškem byla jím spáchaná krádež. Jelikož je však Martin liška všemi mastmi mazaná, tak přišel na „geniální“ plán, jak se odebrání své svobody efektivně zabránit. V den nástupu se k výkonu trestu se jednoduše nedostavil. Jelikož jsme ovšem právním státem, tak se policisté rozhodli, že mu osobně připomenou, že na něco lehce pozapomněl. Ovšem v místě jeho bydliště muž již nebyl. Proto se obracíme na vás s pomocí ve věci „Připomenutí Martinovi, že na něco jako-by pozapomněl“.

Informace o hledaném

Jméno: Bari Martin

Datum narození: 9.1.1974

Pátrání vyhlášeno: 19.3.2021

Výška: asi 170 cm

Zdánlivé stáří: 47 až 50 let

Hledaný je muž střední postavy v pokročilém věku. Má na krátko střižené hnědé vlasy a modrou barvu očí.

Pokud budete mít jakékoliv informace nápomocné k přestěhování hledaného do jeho útulné cely, tak se prosím obraťte na linku 158.

 

Zdroj: pčrNepřehlédněte