• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Na magistrátu Frýdku-Místku zasahovala policie

    Policie ve středu zasahovala na několika místech Moravskoslezského kraje a Frýdku-Místku.

    Kriminalisté dorazili i do budovy frýdecko-místeckého magistrátu. Mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská v pátek řekla, že jde o případ organizované majetkové trestné činnosti, policie zadržela několik lidí. Zda policie někoho obvinila, zatím neuvedla. Mluvčí magistrátu řekla, že se úkony policie nijak netýkají samosprávy. Podle informací ČTK zátah zřejmě souvisí s prací frýdecko-místeckého dopravního inspektorátu a machinacemi při STK automobilů.

    „Moravskoslezští kriminalisté aktuálně realizují úkony trestního řízení v případu organizované majetkové trestné činnosti. Policisté zasahovali na více místech našeho kraje. Bylo zadrženo několik osob, se kterými jsou v této chvíli prováděny procesní úkony. Vzhledem k fázi trestního řízení není možné v této chvíli médiím uvolnit bližší nebo detailnější informace,“ řekla Štětínská.

    Mluvčí frýdecko-místeckého magistrátu Jana Musálková Jeckelová potvrdila, že policisté zasahovali i v budově magistrátu. „Policie České republiky prováděla svou činnost v budově magistrátu. Frýdek-Místek poskytuje maximální součinnost. Úkony policie se nijak netýkají samosprávy,“ řekla.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte
    17.8.2026
    Moravskoslezsko

    Na Opavsku přejelo auto muže