Na Pětce si dětský den užijí děti i rodiče

21.5.2022
Renata Říhová

U příležitosti oslav 100 let Smíchova a Mezinárodního dne dětí zve pátá městská část děti a rodiče na zábavné sportovní odpoledne v Areálu Císařská louka. Regionální organizátor Pražské integrované dopravy (ROPID) ve spolupráci s dalšími partnery oslaví s dětmi jejich den na smíchovském vlakovém nádraží.

Děti i jejich rodiče si mohou těšit na zábavné sportovního odpoledne, které se uskuteční 29. května od 11 do 19 hodin v Areálu Císařská louka. Návštěvníky čeká bohatý a pestrý program, ve kterém si budou moci pod vedením instruktorů zdarma vyzkoušet areálové aktivity jako například lanové centrum, lukostřelbu, střelbu ze vzduchovky, paddleboardy, vzduchové trampolíny a další. Chybět nebude prezentace sportovních klubů, ukázky Integrovaného záchranného systému nebo opékání buřtů. Akci, na které vystoupí Matěj Ruppert, Kamila Nývltová, taneční škola Bonifác, Marian Vojtko, kouzelník Jan Komberc, Patrik Stoupa a Band a další, bude moderovat Eva Čížkovská.

I v letošním roce pořádá ROPID ve spolupráci s dalšími partnery propagační marketingové akce zaměřené na dopravní tématiku pro širokou veřejnost. Na své si tak opět přijdou nejen milovníci historické dopravní techniky, pro které budou připraveny nostalgické jízdy historickými autobusy či parními vlaky. Každá akce bude tradičně doplněna bohatým doprovodným programem pro děti i dospělé. Tradiční akce organizace ROPID, národního dopravce České dráhy a pražského Dopravního podniku při příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí uskuteční 4. června na vlakovém nádraží Praha-Smíchov.

Zdroj: MČ Praha 5, ROPID


Témata:

Nepřehlédněte