Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky. Naše motto: ZDRAVÍ JAKO VÁŠEŇ

16.9.2021
Redakce
Komerční sdělení

ZP MV ČR byla první na trhu zdravotního pojištění, která zřídila pozici ombudsmana – ochránce práv pojištěnců. Nabízí klientům bezplatnou nonstop konzultační službu Lékař na telefonu. Podporuje své klienty ve snaze o zdravý životní styl řadou příspěvků z fondu prevence a také zveřejňováním zajímavých informací, jak na korporátním webu, tak na stránkách www.zdravijakovasen.cz. Není pochyb, že ZP MV ČR je moderní, finančně stabilní organizace, pro niž platí: „Být u 211 je výhra i pro vaše zdraví.“

Inzerát. Zdroj: ZPMVČR

Záleží nám především na zdraví a spokojenosti našich klientů. Těm zdravým se snažíme dát na výběr z pestré nabídky fondu prevence, nemocným hradíme lékařskou péči tak, jak nám dovoluje zákon. Organizujeme nejrůznější akce na podporu zdravého životního stylu a prevence, ať už jako partneři nebo jako organizátoři.

Našim klientům nabízíme širokou nabídku slev a výhod na produkty a služby našich obchodních partnerů. Klienti ZP 211 tak mohou ušetřit v posilovnách, výživových poradnách, bazénech, na ubytování s wellness a relaxací a dalších.


Témata:

Nepřehlédněte