• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Nehodu s ukradenou dodávkou v Třebíči mají podle policie na svědomí dva mladíci

    Policie má podezřelé, kteří podle ní před týdnem v Třebíči nabourali ukradenou dodávkou několik aut a z místa utekli. Způsobili škodu okolo 300.000 korun.

    V páteční tiskové zprávě o tom informovala mluvčí policie Jana Kroutilová.

    Dvojice podezřelých mladíků, kterým je 18 a 19 let, podle ní využila toho, že dodávka Iveco Daily stála u jedné z firem otevřená a s klíčky uvnitř. „Této situace pak ve večerních hodinách využili dva náhodní kolemjdoucí, kteří s vozem odjeli, cestou ztratili naloženou konstrukci a jejich jízda skončila dopravní nehodou a útěkem. Mladý muž, který dodávku řídil, není vlastníkem řidičského oprávnění,“ uvedla Kroutilová. V Bartuškově ulici dodávka nabourala do tří zaparkovaných aut, jedno z nich pak ještě nárazem poškodilo čtvrtý vůz.

    Případ policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněného užívání cizí věci. Zjišťují i okolnosti jízdy a dopravní nehody.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte