• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Nenechte si ujít ve vysílání televize A11! Programové tipy na další týden

  13.4.2024
  Simona Knotková

  Co si pro své diváky připravila na následující dny televize A11? Inspirujte se našimi tipy.

  Co by to bylo za sobotu bez Hvězdné kavárny Pepy Melena? V sobotu 13. dubna pro vás Pepa svoji kavárnu otevírá ve 20:15 a pozor, bude to pořádný nářez. Zazpívat si totiž přijde zpěvačka s hlasem jako zvon, Leona Šenková.

  V neděli 14. dubna na vás čeká další díl Vaření s Davidem. Tentokrát ale nebude vařit David. Můžete se těšit na specialitu jeho kamarádky, zpěvačky Ilony Csákové. Ilona bude připravovat low carb špenátovou roládu se žervé, uzeným lososem a čerstvým koprem.

  V pondělí se na ájedenáctce smějeme! Tentokrát bude Vtipkování trochu jiné, do studia za Vlastou Korcem totiž zavítá tajemný host. Lidé ho znají, ale nikdo neví, jak vypadá – to je Ostravsky gastrošef. Vtipy nejen o jídle vás čekají v pondělí 15. dubna od 20:15. Uvidíme, zda se nakonec dozvíme, jak hvězda YouTube vypadá… A nepřepínat! Následuje show Zasměj se! Spojení moderátora Martina Hranáče a letákového krále Luboše Bailadora slibuje hned od začátku velkou dávku legrace. A ta taky přišla. Jak je to s úspěchem kroužkování letáků na sítích? Co dalšího Luboše Bailadora baví a jaká akce ho vždy zaručeně nadchne? Nejen to se dozvíte v pondělí ve 20:45. A pozor, dojde i na tanec!

  V úterý 16. dubna si nenechte ve 20:15 ujít film Lovci a oběti režiséra Davida Beránka, který je inspirován skutečnými příběhy a životními situacemi, ve kterých se můžete už zítra ocitnout i vy nebo někdo vám blízký. V hlavních rolích uvidíte Martina Krause, Tomáše Hanáka, Martina Písaříka, Veroniku Freimanovou nebo Karla Heřmánka.

  Oceňovaná tvůrkyně Apolena Rychlíková přišla do našeho studia na rozhovor s Jitkou Kačánovou představit svůj nejnovější film Hranice Evropy. A11 Rozhovor si nenechte ujít ve středu 17. dubna v 17:30.

  Ve čtvrtek 18. dubna si pusťte Dobrý večer s A11 a nebudete litovat. Budou hosté, bude zábava a písničky a bude také Bára Fišerová a Pepa Melen. Tak se dívejte, začínáme jako vždycky v šest!

  V pátek 19. dubna si určitě pusťte Mladý svět. Začíná ve 21:35 a hostem bude tentokrát nejznámější česká módní návrhářka Beata Rajská. Pojďte spolu s ní zavzpomínat na módu let ne až tak dávno minulých.

  Zdroj: A11 TV  Nepřehlédněte