• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Nepoznáváte zlodějíčka z kladenského obchoďáku? Čmajzl osiřelý telefon

  7.2.2018
  Ondřej Hudec

  Kladenští policisté pátrají po neznámém pachateli, který 15. ledna 2018 v době mezi 11:45 až 12:00 hod. odcizil v prostorách Obchodního domu Centrál v Kladně mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge zlaté barvy.

  Poškozený chlapec na mobil zapomněl

  K odcizení výše uvedeného mobilního telefonu došlo tak, že si šel nezletilý chlapec sednout do plastického informačního panelu, takzvané „kostky“. Po chvíli se z místa zvedl, vzal si bundu a odešel za svými příbuznými do prodejny a mobilní telefon na místě zapomněl.

  Kapsář v kladenské MHD okradl ženu, která nesla peníze důchodcům

  Hlavně nenápadně…

  Z kamerového záznamu policisté následně zjistili, jak poškozený nezletilý chlapec odchází od plastického panelu a jeho mobilní telefon tam zůstal položený. V tu chvíli tam přichází skupinka čtyř osob tmavé pleti ve věku přibližně 16 až 25 let, přičemž jeden z nich na telefon hodí svou mikinu či bundu, kterou měl v ruce. Poté sebere odhozený oděv i s mobilním telefonem a odchází za třemi dalšími muži.

  Popis zloděje

  Dosud neztotožněný podezřelý mladík je hubené postavy, v době spáchání činu měl na sobě černé tričko s krátkým rukávem, černé kalhoty a modré sportovní boty. V ruce si nesl černou mikinu nebo bundu.

  FOTO: Zloděj z Kladna

  Zloděj z Kladna - ViewImageZloděj z Kladna - ViewImage (3)Zloděj z Kladna - ViewImage (2)Zloděj z Kladna - ViewImage (1)

  Policie se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při zjištění totožnosti muže z fotografie. Kdo by mladíka, který je označený červenou barvou, poznal nebo mohl poskytnout jakoukoliv informaci, může zavolat na bezplatnou linku 158, nebo se osobně dostavit na obvodní oddělení Kladno-město, nám. Edv. Beneše 1613, nebo na kteroukoliv policejní služebnu.

  Neznámý muž zřejmě kradl v kladenské herně. Často se vyskytuje v ulici T. G. Masaryka

     Nepřehlédněte