• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Nešťastná žena lituje osudové chyby: „Vůbec jsem netušila, že moje tetování ananasu je vyzývavý symbol!“

  27.1.2023
  Doris Drienová

  Někteří lidé tvrdí, že nechat se tetovat je jako nechat se dobrovolně zmrzačit. I když je toto tvrzení poněkud extrémní, jsou situace, kdy je pravdivé – jako v případě, kdy si nešťastná žena nechala vytetovat zdánlivě nevinný obrázek ovoce a až poté zjistila, že její trvalá ozdoba má skrytý význam, se kterým se rozhodně nechce ztotožňovat.

  Mezi lidmi už je obecně známé, že různá tetování mohou mít v určitých kulturách různé skryté významy. Asi nejznámnější je v tomto ohledu tetování malé slzy pod okem, která značí, že její nositel zabil člověka. Kolik slz má vrah pod okem vytetovaných, tolik lidí usmrtil.

  Všichni proto víme, že je potřeba si opravdu velmi dobře promyslet, jaký obrázek si na své tělo necháte nakreslit (pokud vůbec). Jenže co dělat v situaci, kdy si své tetování předem svědomitě promyslíte, ale když se s ním pochlubíte na veřejnosti, najednou zjistíte, že má naprosto netušený význam?

  Přesně do takové situace se dostala nešťastná uživatelka sociální sítě TikTok, Brittany Lewin, která si nechala na ruku vytetovat zdánlivě nevinný obrázek ovoce. Její tetování je minimalistické a je na něm ananas v malém trojúhelníku.

  V nadšení ze své nové ozdoby se Brittany vytetovaným ananasem pochlubila svým přátelům, reakce jednoho z nich ji ale zaskočila: „To je ananas vzhůru nohama?“ V tu chvíli ještě nic netušící Brittany odpověděla: „Haha, ne když mám ruku dolů.“

  Brittany ale podivná reakce jejího známého vrtala hlavou, takže se pustila do prohledávání nejtemnějších hlubin internetu, aby se dozvěděla, co za tím může být. A s hrůzou zjistila, že se svým tetováním udělala obrovskou chybu.

  @b_brittanylewin I’ve made a mistake besties…. 🤦‍♀️🤣🙃 #fyp #foryoupage #fail #pineapple #pineappletattoo #ohno ♬ Oh No – Kreepa

  Brittany se dozvěděla, že ananas (a obzvlášť ananas vzhůru nohama) si nechávají vytetovat lidé, kteří chodí na známé večírky přístupné pouze dospělým. Obrázek nevinného tropického ovoce tito lidé používají jako nenápadné, ale dobře viditelné znamení, že rádi přijmou pozvánku na takové skupinové intimní setkání.

  Nešťastná Brittany tak teď hledá způsob, jak se s celou situací vyrovnat. A poměrně vášnivé reakce okolí jí v tom vůbec nepomáhají. Najdou se ale i lidé, kteří se Brittany snaží povzbudit. Jeden takový v komentáři k jejímu videu píše: „Na tom není nic špatného, je to znamení, jdi a bav se“, zatímco další navrhuje kreativní přístup „Prostě to předělej na domeček Spongeboba a přidej pár mušlí.“

  Zdroj: TikTok/@b_brittanylewin

     Nepřehlédněte