Komerční článek

Nordic Telecom: Naším cílem je dát lidem volnost

Přinést lidem domů vysokorychlostní internet je jedním z cílů společnosti Nordic Telecom. Tím dalším je nabídnout lidem volnost. „Když s námi klient chce být a chce využívat naše služby, jsme rádi. Když je nechce, může kdykoliv odejít. Bez limitů, bez závazků, to je naše filozofie. Nabídnout lidem volnost, která v telekomunikacích chybí, je důležité. Je na čase ji do Česka přinést,“ říká Jan Roule komerční ředitel společnosti Nordic Telecom.

Představte společnost Nordic Telecom…

Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do telekomunikačního sektoru, který ji dle našeho názoru potřebuje. Přinášíme lidem vysokorychlostní internet a chceme vylepšit vnímání poskytovatelů telekomunikačních služeb. Občas mám totiž pocit, že voblasti telekomunikací se používají jen termíny: smlouvy, závazky a peníze. I my chceme růst, ale zároveňdo této oblasti přinášíme volnost a svobodu. Technologie by nám měly sloužit, ne být naším zlým pánem.

Mluvíte o vysokorychlostním internetu. Nordic Telecom začal s masivním pokrytím produktem Nordic 5G internet, o co se vlastně jedná?

Jde o vysokorychlostní pevný internet šířený vzduchem, který je vysílán v licencovaném pásmu 3,7 GHz a je vystavěn na nejmodernější 5G-ready technologii.Licencované pásmo znamená, že je vyhrazené jen pro náš internet a není rušeno např. dalšími wi-fi sítěmi nebo zařízeními, jako jsou dětské chůvičky, vysílačky atd.Naši zákazníci jsou tedy připojeni ke stabilní a spolehlivé síti.

Pro koho je tento internet vhodný?

Náš internet nabízíme hlavně do rodinných domů, pro které je připojení, např. přes optické vlákno, nedostupné. Jsme vhodným řešením i pro malé firmy a menší bytové domy.

Co mají udělat ti, kteří o služby Nordic Telecomu mají zájem?

Nejjednodušší je podívat se na naše webové stránky www.nordictelecom.cz a tam zjistit, zda je jejich adresa v pokrytí. Pokud ano, stačí jednoduše vyplnit objednávku. Opravdu nejde o nic složitého. Máme také info linku, na které jsme připraveni vysvětlit vše o našich službách nebo rovnou objednávku vyřešit za ně, stačí zavolat na telefonní číslo 800 666 777.

Mluvil jste o pokrytí, jak to s ním momentálně vypadá?

V květnu a v červnu spouštíme naše internetové služby v masovém měřítku, tedy zhruba ve 150 nových lokalitách a celkově jich tak budeme pokrývat přibližně 300. Cílíme na oblasti v okolí velkých měst včetně Prahy, zejména rezidenční čtvrti s velkou koncentrací rodinných domů, ve kterých možnost vysokorychlostního připojení chybí.

Nabízíte lidem i jiné produkty?

Naším dalším „zlatem“ je televize přes internet www.koukejkdychces.tv, kterou nabízíme po celé ČR. Ta doplňuje příběh naší značky mottem „Televize na vás počká, život ne.“ Diváci mohou sledovat televizi až na čtyřech zařízeních, je tam možnost zpětného sledování a podobně. Televizi nabízíme na jakémkoliv připojení, nemusí k tomu být nutně 5G internet. Pořídit si samozřejmě lze obojí.

Čím se podle vašeho názoru Nordic Telecom nejvíc odlišuje od ostatních lokálních poskytovatelů internetu?

Naším cílem je dát lidem volnost. Když s námi klient chce být a chce využívat naše služby, jsme rádi. Když je nechce, může kdykoliv odejít. Bez limitů, bez závazků, to je naše filozofie. Nabídnout lidem volnost, která v telekomunikacích chybí, je nutností. Je na čase ji do Česka přinést.

Jaké jsou vaše další plány?

Naší prioritou je pokrýt naším vysokorychlostním internetem místa, ve kterých chybí. Již nyní se blížíme ke sto tisícům připojených zákazníků a v tom chceme pokračovat. Během tří až pěti let chceme být třetím nejvýznamnějším poskytovatelem pevného internetu a připojit zhruba 350 tisíc domů.

 

Jan Roule
Absolvent ČVUT FEL, obor telekomunikace. Mimojiné pracoval ve společnosti Radiomobil, kde pomáhal se vstupem mobilního operátora Paegas na trh a budoval jeho inovativní image. Naposledy působil jako Ředitel prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile. Je odborník v oblasti telekomunikací a prodejních strategií, působí také jako mentální kouč mnoha vrcholových sportovců a manažerů.

Včera, 11:59
Hrady, zámky a další památky ve správě Národního památkového ústavu zahajují s téměř dvouměsíčním zpožděním...
Včera, 11:15
Dějiny televizní zábavy byly různé, k těm lepším pořadům, které Česká televize vysílala patří bezpochyby...
Včera, 10:00
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
avokádo
Včera, 10:00
Přestože se avokádo nejčastěji používá v kombinaci se zeleninou, řadíme ho mezi ovoce. Strom, který...
23.5.2020
Téma bezpečnosti motocyklistů opět vzrůstá na významu. V minulém roce byl přibližně každý sedmý usmrcený...
23.5.2020
Poslední střípek původní slovanské víry, chrám boha Svantovíta na Rujáně, zničila křesťanská vojska roku 1168....
23.5.2020
Zákusky všeho druhu Češi milují. Řada z nich se pouští i do jejich přípravy. Na...
23.5.2020
Podle slov zpěvačky a odbornice na školskou sociální práci Evy Hurychové by si měl člověk...
23.5.2020
Pomalu se blíží léto a vás trápí několik kilogramů navíc? Že jste je možná získali...
23.5.2020
Má to být neskutečná hromada cenností, která časem v legendách nejspíš stále roste. A s tím roste...
23.5.2020
Je to malá skromná kytička. Sedmikráska neboli chudobka. Roste na travnatých a vlhkých místech -...
Reklama