Policie na Břeclavsku pátrá po čtyřiatřicetiletém Lukáši Bucňákovi, který odjel z domu a nedorazil na místo. Muž má zdravotní a psychické problémy. Na policejním webu o tom informoval mluvčí Bohumil Malášek.
Rodina byla s pohřešovaným mužem naposledy v kontaktu 4. září, kdy muž odjel z místa trvalého bydliště ve Vrbici svým osobním vozem Alfa Romeo 147 stříbrné barvy s černým předním nárazníkem s registrační značkou 1BY 9716 do Bořetic. Tam ale nedorazil. Rodina jeho pohřešování oznámila 19. září.
„Pohřešovaný muž má zdravotní, především psychické problémy. Od doby, kdy opustil domov, má vypnutý telefon a nedal o sobě žádnou zprávu,“ uvedl mluvčí.
Pohřešovaný muž je střední postavy, asi 180 centimetrů vysoký, má krátké světlé vlasy a pleš na čele. Na sobě měl černé tričko s krátkým rukávem, modré džínové kraťasy a černé tenisky. Informace k pohřešovanému muži, případně jeho automobilu, lze sdělit břeclavským kriminalistům na tísňovou policejní linku 158.
Zdroj: ČTK


















