• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Okamžiky hrůzy: batole ze školky uteklo na rušnou silnici plnou aut!

  30.9.2022
  Doris Drienová

  Pro většinu matek jsou jejich děti to nejcennější, co na světě mají. To platí i o čtyřiadvacetileté mamince z britského Manchesteru, která 16. září jako obvykle odvedla svého dvouletého syna do mateřské školky. Přitom vůbec netušila, že se jí toho dne obrátí život vzhůru nohama!

  Batole se 7 hodin peklo v zamčeném autě! Rodiče v mukách křičeli

  Maminka Shannan Lees si tuto konkrétní školku vybrala na doporučení svých známých. Prý tu mají hezký přístup k dětem a dobře se o své svěřence starají. Shannan tak svého dvouletého synka Harveyho každé ráno do této školky bez obav odvedla a s důvěrou ho zde nechala v péči místních zaměstnanců.

  Můžeme si jen představovat, jaké asi bylo zděšení Shannan, když jí jednoho dne zazvonil telefon a člověk na druhé straně jí oznámil, že její syn právě úplně sám přecházel přes rušnou silnici plnou aut. Zděšená Shannan nevěřila vlastním uším. Vždyť Harvey má být v bezpečí ve školce!

  Matka hrdinka. Batole bránila před tygrem holýma rukama!

  Když Shannan přispěchala do školky, v jejíž péči svého syna nechala, ulevilo se jí, že je Harvey téměř zázrakem v pořádku. Malý uličník využil nestřežené chvilky a během okamžiku se ze školky vytratil na ulici. Jenže před jeho školkou je rušná ulice, po které jezdí spousta aut – a Harvey se batolil právě tam. Když se silnici pokoušel přejít, jedna pozorná řidička zastavila a Harveyho chytila. Protože jí došlo, že nejspíš utekl z nedaleké školky, odvedla ho tam a zavolala na policii.

  Případ uprchlého batolete má ale hořkosladký konec – Harvey sice neuvěřitelně nebezpečnou situaci přežil bez jediného škrábnutí, Shannan se ale po prožitém stresu bojí Harveyho nechat v péči jiného člověka. Navíc má teď problém najít pro něj jinou školku, protože všechny školky v okolí jejich bydliště jsou již plné.

  Zdroj: Manchester evening news


  Témata:

  Nepřehlédněte