Osmadvacetiletý muž vnikl do domu bývalé přítelkyně a s nožem v ruce hledal jiného muže

8.9.2021
Roman Kořinek

„Po hádce vzal nezvaný opuštěný přítel kuchyňský nůž a začal v domě hledat jiného muže. Při tomto jednání vyhrožoval ublížením ostatním přítomným obyvatelům domu a po neúspěšném hledání nůž odložil zpět v kuchyni. I přes opakované výzvy však z domu neodešel a setrval v něm, až do chvíle, než se domů vrátil příbuzný pětadvacetileté ženy,“ popisuje policejní mluvčí Eva Valtová.

Tím ale zběsilé jednání obviněného muže neskončilo. Ještě v tentýž den se totiž do domu vrátil, několika kopy rozbil skleněnou výplň vchodových dveří a opět vnikl do domu.

„Ve svých výhrůžkách pak pokračoval a navíc kopem do obličeje napadl čtyřiatřicetiletého příbuzného bývalé partnerky. Dalším útokům agresora zabránili obyvatelé domu, kteří na místo zavolali policejní hlídku. Ta muže zadržela a eskortovala jej na policejní služebnu k provedení dalších úkonů,“ doplňuje policejní mluvčí s tím, že muži bylo sděleno obvinění ze spáchání přečinů nebezpečné vyhrožování a porušování domovní svobody. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: vz/pčrNepřehlédněte