Pardubická policie pátrá po ženě, která předala náhodné kolemjdoucí svého psa se slovy, že hodlá ukončit svůj život

12.5.2022
Jan Veselý

Pardubičtí policisté pátrají po seniorce, která předala svého psa náhodné kolemjdoucí s tím, že hodlá ukončit svůj život. Její poslední přání bylo, aby o jejího čtyřnohého přítele bylo dobře postaráno.

Matku, která byla na procházce se svým malým dítkem překvapila náhodná sedmapadesátiletá kolemjdoucí. S roztřeseným hlasem jí začala prosit ať se postará o jejího věrného psa. Když se žena zeptala, z jakého důvodu potřebuje seniorka psa ohlídat, žena se jí svěřila, že hodlá ukončit život a odešla. Jelikož se matce nepovedlo tuto nešťastnou osobu zadržet od jejích úmyslů, tak okamžitě kontaktovala policii.

Dík psí známce se podařilo strážníkům téměř ihned vypátrat majitelku opuštěného zvířete. Ta se však doma, ani v okolí domova nenachází a její rodina o ní také nemá žádné zprávy. Její poslední stopy jsou v parku Na Špici, kde se povedlo nalézt pouze její telefon.

Bližší informace k pohřešované

Jméno a příjmení: Pavlína Krejčů

Věk: sedmapadesát let

Bydliště: okres Pardubice

Výška: 160 až 190 cm

 

Jedná se o ženu střední postavy s tmavě nabarvenými vlasy. Její oči mají zelenou barvu.

Policie prosí o to, abyste v případě nalezení ženy, či vlastnění informací potřebných k jejímu nalezení ihned informovali linku 158.

 

Zdroj: PČRNepřehlédněte