• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Pátrání po muži z Náchoda skončilo tragicky. Policie ho nalezla bez známek života

    17.12.2025

    Policie České republiky ukončila pátrání po čtyřiašedesátiletém muži z Náchoda, který byl pohřešován od poloviny prosince. Přes rozsáhlé zapojení veřejnosti se jej podařilo nalézt až bez známek života. Policie vyjádřila rodině soustrast a poděkovala všem, kteří se do pátrání zapojili.

    Pátrání po pohřešovaném muži z Náchoda má tragický konec. Policie České republiky v úterý 16. prosince oznámila, že muže nalezla mrtvého. Informaci potvrdila policejní mluvčí por. Karolína Macháčková.

    „Přestože se zapojilo mnoho lidí, pátrání bohužel neskončilo šťastně. Pohřešovaného muže jsme nalezli bez známek života. Rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast a děkujeme všem za pomoc,“ uvedla Macháčková.

    Pohřešování muže nahlásily jeho dcery v neděli 14. prosince 2025. Podle dostupných informací odešel muž už v sobotu 13. prosince kolem 22. hodiny z restaurace na ulici Pražská v Náchodě, kde se účastnil společenské akce. Rodině sdělil, že je unavený a vydá se pěšky domů na ulici Žižkova. Do místa bydliště však nedorazil.

    Od nedělního rána byl jeho mobilní telefon nedostupný. Policie proto zahájila rozsáhlé pátrání a požádala o pomoc veřejnost. Muž se podle policie mohl pohybovat podél řeky Metuje nebo v okolí čerpací stanice, nevyloučila ani možnost, že využil taxi.

    Policie zveřejnila popis pohřešovaného muže i informace o jeho oblečení a batohu, ve kterém měl šipky na házení.

    Přes veškeré úsilí se však pátrání uzavřelo s tragickým výsledkem. Policie k okolnostem úmrtí zatím neposkytla další podrobnosti.

    Zdroj: Policie ČR



    Nepřehlédněte