Po konfliktu v restauraci napadl obviněný muž mladíka i na sídlišti

29.11.2022
Roman Kořinek

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže z Nové Role, kterého obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví. Obviněný měl podle policejního mluvčího Jakuba Kopřivy v neděli 13. listopadu spor s osmatřicetiletým mužem, který vyvrcholil rvačkou.

„Ke konfliktu došlo po devatenácté hodině v jedné restauraci v Karlových Varech. Po hádce obviněný mladík přistoupil ke staršímu muži a fyzicky ho napadl. Hlavou ho udeřil do obličeje a poté ho několikrát udeřil kolenem a pěstí do oblasti hlavy,“ popisuje policejní mluvčí.

A zatímco se první střetnutí obešlo bez zásahu lékařů, to druhé, ke kterému došlo ona sídlišti v Nové Roli, již lékařské ošetření vyžadovalo. Oba muži se totiž v Nové Roli potkali o deset dní později, kdy opět došlo k napadení staršího muže.

„Šestadvacetiletý muž byl i v tomto případě agresorem. Několikrát staršího muže před panelovým domem udeřil pěstí do oblasti hlavy. Poté, co osmatřicetiletý muž upadl na zem, obviněný ve svém útoku pokračoval a několikrát ho kopl do různých částí těla. Po tomto útoku musel osmatřicetiletý muž vyhledat lékařské ošetření v nemocnici,“ dodal Jakub Kopřiva s tím, že šestadvacetiletému muži hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: vz/pčr

 Nepřehlédněte