Po nárazu do betonových svodidel zemřela řidička. Najde se svědek z mercedesu?

27.10.2021
Jiří Bydžovský

Třiapadesátiletá žena v osobním vozidle havarovala na silnici za Pískem směrem na Prahu. Narazila do svodidel. Na místě zemřela. Policisté hledají svědka, který v danou chvíli místem projížděl.

„Řidička jela v úterý krátce před čtvrtou hodinou odpoledne ve směru na Prahu. V místech, kde stavbaři opravují silnici, vyjela mimo vozovku a narazila do betonových svodidel,“ uvedla mluvčí policistů Štěpánka Schwarzová.

Během nehody utrpěla vážná poranění a došlo k selhání základních životních funkcí. „Po vyproštění z vozu se záchranáři pokoušeli ženu oživit, avšak navzdory jejich veškeré resuscitační snaze svým vážným poraněním na místě podlehla,” uvedla mluvčí jihočeské záchranky Zuzana Fajtlová.

V souvislosti s tragickou nehodou policisté  hledají důležitého svědka, který úsekem projížděl bezprostředně před nehodou ve vozidle značky Mercedes, tmavé či černé barvy. „ Mohl by poskytnout policistům zásadní informace k průběhu nehody. Zároveň se obrací na řidiče, kteří mají ve vozidle palubní kameru a místem nehody v inkriminované době projížděli, aby se policistům ozvali,“ dodala Schwarzová.

Zdroj:vzNepřehlédněte