• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Po nehodě na D1 zůstal jeden člověk zaklíněný v autě

    Dálnici D1 na 25. kilometru uzavřela v úterý dopoledne nehoda nákladního a osobního auta, vyžádala si jedno zranění. Jeden člověk si zlomil nohu a zůstal v autě zaklíněný. Směr na Prahu byl kvůli přistávání vrtulníku více než půlhodinu neprůjezdný, poté se podařilo obnovit provoz jedním pruhem. Informovala o tom policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

    Událost byla hlášena po 9:00. Jeden cestující zůstal v autě zaklíněný. „Pacient je při vědomí, má zlomenou stehenní kost. Transportován bude do jedné z pražských nemocnic,“ uvedla mluvčí krajské záchranné služby Monika Nováková.

    Dálnice byla nejdříve průjezdná jedním pruhem, poté ji police kvůli přistání vrtulníku v 9:20 dočasně uzavřela. Po 10:00 se znovu otevřel jeden jízdní pruh.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte
    9.7.2026
    Středočeský kraj

    Dělníka na Mělnicku zavalil písek

    30.6.2026
    Středočeský kraj

    Bouřky řádily ve středních Čechách