• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Pobodal jsem svou partnerku, znělo v tísňové lince ve 4 ráno

    Policisté obvinili čtyřicetiletého muže z Benešova z pokusu o vraždu partnerky.

    O rok mladší ženu podle kriminalistů pobodal nožem a poté jí zavolal záchrannou službu. Policisté v pondělí podají státnímu zástupci podnět na vzetí obviněného do vazby. Důvodem je, aby se neskrýval před stíháním a trestnou činnost neopakoval, informovala  mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.

    Muž volal na tísňovou linku v neděli před 04:00. Při hovoru podle mluvčí uvedl, že svou partnerku napadl nožem a způsobil jí vážná zranění. Událost se stala v jednom z benešovských panelových domů, na místo vyjela záchranná služba i policisté.

    „Uvnitř bytu se nacházela vážně zraněná devětatřicetiletá partnerka muže, kterou zdravotníci okamžitě transportovali do zdravotnického zařízení, kde musela podstoupit chirurgický zákrok,“ uvedla Suchánková. V neděli večer kriminalisté podezřelému sdělili obvinění ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte
    15.7.2026
    Středočeský kraj

    Po Praze se pohyboval vězeň na útěku