Policie pátrá po kojenci z Kladna. Naposledy ho viděli s mladistvou matkou

22.6.2022
Redakce

Policie pátrá po kojenci, zřejmě je u své mladistvé matky, která má bydliště v Kladně, ale naposledy byla viděna v Ústí nad Labem a okolí. Jde o téměř roční Markétu Šrámkovou. Její matka Adéla Šrámková má nařízenou ústavní výchovu, nevrátila se z víkendového pobytu v Chomutově, podle dosavadních informací byla 30. května odpoledne na hlavním vlakovém nádraží v Ústí nad Labem a v jeho blízkosti, od té doby o sobě nedala vědět.

„Kromě Ústí nad Labem by se podle informací kriminalistů mladá žena s dcerkou mohly nacházet i na jiných místech Ústeckého kraje, zejména v Krásné Lípě, Rumburku, Děčíně, nebo Varnsdorfu, údajně se různě přemísťují a využívají k tomu dopravu po železnici,“ informovali policisté.

Matka na sobě měla naposledy modré džíny, černé sportovní boty a krémovou bundu typu bomber. Dceru vezla v černém sportovním kočárku, avšak nyní podle informací policie kočárek nevyužívá.

Dítě, jehož fotografie byla zveřejněna na webu policie, mělo původně na sobě růžovou kombinézu a růžovou čepičku s motivem Mickey Mouse, nyní by mohlo mít růžové body a bílé punčochy. „V uších má mít holčička náušnice – bílé perličky. Její matka by na sobě nyní mohla mít šedé tričko, černé legíny a bíločerné pantofle. U sebe by měla mít také černou kabelku,“ doplnili policisté.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte