Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže nalezeného u Cvrčovic

3.5.2022
Redakce

Policisté zjišťují totožnost mrtvého muže nalezeného v neděli u Cvrčovic na Kladensku, byl u něj pes podobný plemeni kavalír King Charles španěl, který neměl tetování ani čip. O pomoc se ztotožněním prosí policie veřejnost.

Staršího muže nejevícího známky života nalezl svědek v neděli po 9:00 poblíž areálu Vodního parku Čabárna. Ležel v Týnském potoce, tváří ve vodě. „U zemřelého byl po celou dobu malý pes, který hlasitě štěkal,“ uvedla kladenská policejní mluvčí Michaela Richterová. Zvíře je středně velké, má černou delší srst s hnědým pálením.

Kromě psa by mohl při zjišťování, o koho jde, pomoct nalezený svazek tří klíčů, jeden z nich měl červený rozlišovač. Muž byl starý zhruba 60 až 70 let, měl střední až hubenou postavu, byl vysoký asi 175 až 180 centimetrů. „Vlasy měl prošedivělé, krátce střižené s čelní pleší. Na tváři měl prošedivělé strniště,“ popsala mluvčí. Měl na sobě černé tričko s krátkým rukávem, na hrudníku s písmenem G (šlo o logo pivovaru Gambrinus), tmavě rudou košili s pruhy a šusťákové sportovní trenýrky.

Jakékoliv informace mohou lidé poskytnout na lince 158.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte