Policisté pátrají po dvojici, která z nalezené kabelky ukradla platební kartu a vybrala téměř dvacet tisíc korun

5.8.2021
Roman Kořinek

„A právě tato dvojice, po které intenzivně pátráme, vybrala z bankomatu o několik ulic dále přibližně dvacet tisíc korun. Jedná se o ženu štíhlé postavy, která měla v úterý 15. června krátce před 13. hodinou, přijít k bankomatu v Sokolově. Hledaná je štíhlé postavy a měla na sobě modré kalhoty, bílé sportovní boty, barevné triko s kostičkovaným vzorem a přes ústa měla respirátor. Přibližně dvacetiletá až pětadvacetiletá hledaná žena měla hnědé vlnité vlasy po ramena, které působily dojmem paruky,“ popisuje Jakub Kopřiva.

Podle zjištění policistů měl po chvíli k ženě přijít přibližně pětačtyřicetiletý muž silnější postavy s prošedivělými vousy. Na sobě měl světle modré kalhoty, bílé triko, na hlavě béžovou kšiltovku, na očích brýle. Po úspěšném výběru oba postupně z místa odešli.

„Sokolovští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě jakýchkoliv informací k této hledané dvojici volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ dodal policejní mluvčí.

Zdroj: vz/pčrNepřehlédněte