Policisté se nestačili divit ! Na Klatovsku zastavili auto – bylo kradené a řidič namol,03232

14.1.2022
Andrea Jančová

Téměř bleskově objasnili policisté z Klatovska krádež osobního vozu. Pomohla jim při tom běžná silniční kontrola. Muži zákona zastavili vůz a za jeho volantem seděl opilý řidič. Ten prozradil, že auto před pár desítkami minut ukradl !

Přiznal se, že vozidlo odcizil před 55 minutami. Až od policistů jeho majitel zjistil, že zloděj se zmocnil jeho vozidla a krádež ani nestihl nahlásit policii.  Jak Našemu regionu popsala policejní mluvčí Dana Ladmanová –  ve středu večer jel řidič po komunikaci ve směru od Klatov na Beňovy. Policisté z obvodního oddělení z Klatov vozidlo značky BMW  zastavili pětadvacet minut po jednadvacáté hodině v obci Beňovy. Při kontrole policisté, že osmatřicetiletý řidič z Nýrska řídí pod vlivem alkoholu. Provedená dechová zkouška ukázala 2,19 promile alkoholu.

Další překvapení následovalo. Policisté zjistili, že muž vozidlo odcizil v Klatovech třicet minut po dvacáté hodině, k čemuž se přiznal. Podezřelého muže policisté převezli na oddělení. Teď ho vyšetřují pro podezření ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a neoprávněné užívání cizí věci.

Zdroj : vz/PČR

 

 

 

 

 


Témata:

Nepřehlédněte