• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Při snaze dobít si mobilní telefon se neštítil ani vloupání

    27.2.2022

    Vybitý telefon je pro mladší generaci život ohrožující situace. Veškerá racionalita jde tak stranou a nebohý mladý člověk se pokouší udělat cokoliv, jen aby se znovu rozsvítil LCD displej jeho milovaného zařízení. Problém nastává ve chvíli, kdy snaha najít zásuvku obsahuje i vloupání se do cizího objektu.

    Dvacátého února řešili Rokycanští policisté případ vloupání. Při kterém se tou dobou neznámý pachatel násilně dobyl do restaurace nacházející se v kempu jedné místní obce. Ten velmi elegantně vykopl skleněnou výplň okna a následně ještě mnohem elegantněji spustil alarm, který ho donutil restauraci opustit o hodně dříve, než původně plánoval.

    Policie tak začala s pátráním po tomto výtečníkovi. To skončilo během několika krátkých chvil, jelikož se pachatel stále pohyboval v blízkosti objektu. Sám se k činu přiznal a jako motiv vloupání uvedl, že si musel nabít svůj mobilní telefon. Jelikož v obci nikoho neznal a měl před sebou ještě dlouhou cestu, tak si chtěl baterii doplnit v zavřené restauraci. Škoda za dva tisíce mu připadala adekvátní k jeho současnému stavu. Policii však jeho tragická situace neobměkčila, a tak si vyslechl verdikt v podobě podezření ze spáchaní přečinu krádež a poškození cizí věci.

     

    Zdroj: Policie České republiky



    Nepřehlédněte