Remízový král Falcon zvítězil nad Notorem

30.10.2017
Kryštof Sahula

V sobotu v pravé poledne se potkali na hřišti v Sítné 09 hokejbalisté SK HBC Falcon Kročehlavy proti HBC Notor Kladno. K vidění byl opravdu zajímavý, vyrovnaný zápas. Důkazem toho je i statistika střel 24 ku 24. „Na tuto soutěž to byl fantastický a rychlý zápas,“ řekl uznale rozhodčí zápasu Pavel Fingerhut.

V první třetině se hráči v podstatě pouze rozcvičovali. Ovšem Notor s o fous mladším týmem soupeři v přesilovce utekl a ujal se vedení 1:0 zásluhou Milana Pospíšila. Ve druhé třetině se hráči osmělili a tempo se rapidně změnilo.

Remízový král Falcon zvítězil nad Notorem - davRemízový král Falcon zvítězil nad Notorem - davRemízový král Falcon zvítězil nad Notorem - hdr

Falcon se po pěti minutách dočkal vyrovnání z hokejky Pavla Trupla a o tři minuty později se ujal vedení po gólu Jiřího Kopeckého. Až šest sekund před koncem třetiny se po mírném tlaku prosadil hostující Notor a opět u toho byl Milan Pospíšil.

Ve třetí třetině se týmy rozstřílely a chtěly rozhodnout. Bez jedné padla rovná polovina celkových střel v zápase. Za Falcon se prosadil Marek Majer ve 35. minutě, na což odpověděl Petr Ogurčák po asistenci smutné tříbodové hvězdy zápasu Milana Pospíšila. Zápas totiž dospěl k nájezdům. V těch uspěl Falcon a Notor jako favorit ztratil.