• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Senior na Hodonínsku narazil do sloupu. Na místě zemřel

    U Dubňan na Hodonínsku ve středu ráno zemřel sedmdesátiletý řidič, který s autem vyjel ze silnice a narazil do sloupu. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Muž zemřel navzdory tomu, že pomoc byla téměř okamžitá, nehoda se totiž stala krátce před tím, než místem projížděli hasiči. Informovali o tom mluvčí policie Pavel Šváb a záchranné služby Lukáš Dvořáček.

    Nehoda se stala kolem 05:30 na silnici číslo 4254, která byla následně několik hodin zavřená. Záchranná služba na místo vyslala i vrtulník. „Muž utrpěl natolik vážná zranění, že musel být resuscitován. Přes veškerou naši snahu se nepodařilo obnovit jeho životní funkce,“ uvedl Dvořáček.

    Záchranné složky byly u nehody velmi rychle, kolem totiž projížděli dva zástupci mluvčího hasičů, nehoda se stala chvilku před tím. Muže hasiči vyprostili a začali s resuscitací, jak řekl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte