Sex na proskleném stropu obchodního centra? Adrenalinový nápad mohl skončil tragédií

4.8.2021
Andrea Jančová

Podle informací serveru krimi-plzeň.cz se naštěstí nikomu nic nestalo. Většina střepů dopadla na nevyužívaný stánek naproti vchodu do potravin.

Důvod poškození skleněného stropu byl více než bizarní. Když totiž pracovník ostrahy vyrazil k místu, odkud sklo padalo, zjistil, že se na proskleném stropě pohybovala dívka s mladým mužem. Dívka se jedním z panelů probořila a než ji její partner vytáhl, visela nad halou dolní polovinou těla.
Pár pak údajně strážnému vysvětlil, že chtěli prosklený strop využít k sexuálním hrátkám. Podle serveru se údajně oba aktéři před akcí posilnili alkoholem. V každém případě svůj více než neobvyklý počin museli vysvětlit přivolaným strážníkům.

„Muž narozený v roce 1988 a žena narozená v roce 1998 k věci uvedli, že si na proskleném stropě haly chtěli užít,“ uvedla mluvčí strážníků s tím, že věc si přebrali přivolaní policisté. „Nezjistili jsme, že by došlo k úmyslnému poškození a viníci se s majitelem budovy na místě domluvili na finančním vyrovnání škody,“ doplnila mluvčí.

Zdroj: Krimi-plzeňNepřehlédněte