Sexy dračice nebo andělsky nevinná. Spodní prádlo pro každou příležitost najdete v Marks & Spencer

24.9.2018
Redakce
Komerční sdělení

Ať hledáte dokonalé spodní prádlo pro každodenní nošení, nebo třeba pod večerní šaty, nahlédněte do pestré nabídky Marks & Spencer.

Ta se totiž vyznačuje rozmanitým výběrem pro všechny typy postav i různé příležitosti. Britský tým expertů navíc jednotlivé kusy stále zdokonaluje inovativními prvky a přináší ženám spodní prádlo, které poskytuje maximální pohodlí a podporu během celého dne.

Romantika a drama. Nová podzimní kolekce v H&M je inspirovaná starobylou tapisérií

Krásné večerní šaty pro slavnostní chvíle vyžadují hladkou siluetu a neviditelnou podporu. Pro tyto případy má M&S velký výběr stahovacího prádla i diskrétních podprsenek, které se hodí do těch nejhlubších výstřihů s odhalenými zády.

Neviditelná podpora

Zimní trendy Zimní trendy pro letošní sezónu se odrazily barevností a materiály také ve spodním prádle. Můžete proto vybírat například z palety růžové či lila a dopřát si luxusní samet.

Inovace Heatgen™

Elegantní rolák nebo praktické body se lehce stanou všestrannými doplňky zimního šatníku. Díky speciálnímu materiálu Heatgen™ totiž skvěle udržují teplo. Můžete je snadno vrstvit nebo nechat vyniknout samotné.

FOTO: Spodní prádlo

Spodní prádlo - marksandspencer_AW18_uvodniSpodní prádlo - 05_marksandspencer_AW18_damska_podprsenka_seda_flexfitSpodní prádlo - 04_marksandspencer_AW18_damska_podprsenka_bezova_smoothlinesSpodní prádlo - 03_marksandspencer_AW18_damsky_rolakSpodní prádlo - 02_marksandspencer_AW18_damska_podprsenka_ruzova_2ks_749Kc_kalhotky_krajka
Další fotky
Spodní prádlo - 01_marksandspencer_994397

Inovace Smoothlines™

Podprsenky řady Smoothlines™ krásně vyhlazují křivky, jejich střih z nich dělá neviditelné a extrakomfortní kusy prádla.

Kabelky a batohy v zimních barvách. To je nová kolekce Kipling

Inovace Flexifit™

Nejoblíbenější typ podprsenek Flexifit™, poskytujících perfektní podporu i bez kostic, M&S rozšířil o kousky z obzvlášť měkké bavlny. Díky této kombinaci vzniklo velmi pohodlné spodní prádlo, které se krásně přizpůsobí vašemu tělu.Nepřehlédněte