• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Smíchov přivítá oblíbenou Polívkovou smršť

    19.10.2019

    Již devátého ročníku Polívkové smrště se dočká pěší zóna Anděl – od pondělka 21. do čtvrtka 24. října vždy od 10 do 18 hodin.

    Každý den budete moci ochutnat polévky od špičkových pražských šéfkuchařů, například Romana Pauluse z Alcronu, Martiny Němčekové z Umami a dalších.

    Cena jedné polévky je 55 korun a díky podpoře ze strany radnice Prahy 5 bude veškerý výtěžek z prodeje polévek převeden na transparentní účet. Plánovaný výtěžek z týdenní akce zajistí pro čtyři klienty po cévní mozkové příhodě nebo úrazu hlavy tři měsíce intenzivní péče v centru ERGO Aktiv.

    FOTO: Polívková smršť na Andělu

    Polívková smršť na Andělu - 1 DSC08772Polívková smršť na Andělu - 2 psPolívková smršť na Andělu - 3 pinterest toskánská fazolováPolívková smršť na Andělu - i5+Polívková smršť na Andělu - j 5++
    Další fotky
    Polívková smršť na Andělu - 0 rajská-polévka zš habrmanova


    Nepřehlédněte