Srazila motorkáře ve Vestci, od nehody ujela

2.9.2022
Jan Štoll

Policisté z Dopravního inspektorátu Praha venkov – JIH šetří okolnosti dopravní nehody, ke která se stala letos 3. června  v ulici Vídeňská 88 ve Vestci před 13. hodinou.

Na křižovatce ulic Vídeňská a Vestecká se tehdy stala dopravní nehoda. Srážka Volkswagen Passatu a motocyklu. „Dosud nezjištěná řidička osobního vozidla Volkswagen Passat vjížděla na komunikaci z vedlejší ulice na hlavni, kde tou dobou projížděl 58letý muž na motorce. Aby zabránil střetu, zareagoval bržděním a při tomto manévru upadl na levý bok i s motocyklem,“ popsala případ policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Řidička osobního vozidla na místě nezastavila a odjela směrem na Prahu. „Řidič motocyklu byl následně převezen k ošetření do pražské nemocnice,“ dodala mluvčí. Podle ní by policisté k objasnění události potřebovali vyslechnout řidičku a uvítají i další svědky, kteří celou událost viděli, nebo mají ve vozidlech kamery, které mohly nehodu zachytit. Lidé se jim mohou ozvat na číslo 974 882 452 nebo 974 882 457.


Témata:

Nepřehlédněte