Stovky valentýnských srdíček zaplní vozy MHD v Českých Budějovicích

26.1.2022
Jiří Bydžovský

V únoru kytici z lásky natrháte jen těžko, v MHD ale pro sebe i své milované najdete rovnou přáníčka. Když nasednete 12. až 14. února do valentýnských vozů Dopravního podniku v Českých Budějovicích, můžete vyznat lásku originálním způsobem. Valentýnskými srdíčky můžete potěšit blízké, další cestující, nebo třeba řidiče i zaměstnance Dopravního podniku.

„Stačí, když nám text na vaše přáníčko zašlete do pondělí 31. ledna zprávou na sociální síť, nebo e-mail Dopravního podniku. Aby to vašemu vzkazu ve valentýnském voze slušelo, se už postaráme my,“ uvedla Barbora Smudková mluvčí DPMCB.

Stovky srdíček nebudou v MHD jen na okrasu. Dopravní podnik cestující vyzývá, aby si je i odnášeli a dělali s nimi radost dál. Cestující nemusí přitom sbírat jen vzkazy adresované přímo jim, ve vozech naleznou i spoustu srdíček s láskyplnými texty či vzkazy od zaměstnanců DP, které si mohou nechat na památku nebo je darovat svým blízkým. „Pouze chceme cestující požádat, aby mysleli i na ostatní a nesbírali si srdíčka ve velkém. Stejně tak upozorňujeme, že do vozů budou ze zaslaných umístěny jen ty vzkazy, které budou v souznění se záměrem akce a bez vulgarit,“ dodává Barbora Smudková.

Zdroj:vz


Témata:

Nepřehlédněte