Střet dvou vozidel u Větřní nepřežil jeden z řidičů

24.11.2021
Jiří Bydžovský

K dopravní nehodě, kdy se střetla dvě osobní auta vyjížděli českokrumlovští dopravní policisté v úterý v půl čtvrté odpoledne. Na silnici II.třídy ve směru na Větřní se srazila dvě osobní auta. Řidič jednoho z nich vjel do protisměru. Při převozu do nemocnice zemřel.

„Řidič osobního vozidla VW Tiguan z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia. Při dopravní nehodě utrpěli oba řidiči velmi vážná zranění,“ řekla policejní mluvčí Martina Joklová.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Zdravotníci oba těžce zraněné řidiče převezli do nemocnice. „Řidič z vozidla Tiguan bohužel, i přes veškerou péči lékařů, svým zraněním v nemocnici podlehl. Alkohol u obou řidičů nebylo možné z důvodu zranění na místě provést a je tedy předmětem dalšího šetření,“ dodala Joklová.

Hmotná škoda na obou vozidlech je přes 240 tisíc korun. Policisté museli silnici na několik hodin uzavřít a navádět další řidiče na objízdné trasy. Dopravní nehodu si převzali českokrumlovští kriminalisté, kteří přesnou příčinu a okolnosti této tragické dopravní nehody prověřují.

Zdroj:vz


Témata:

Nepřehlédněte