V Ústeckém kraji by si řidiči měli dát pozor na tvorbu ledovky, silnice jsou na některých místech sjízdné jen se zvýšenou opatrností. V Krušných horách leží zbytky rozbředlého sněhu. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). U Málkova na Chomutovsku se ráno srazily tři vozy. Jedna osoba utrpěla zranění. Provoz na silnici číslo 13 je řízen kyvadlově, řekl mluvčí hasičů Milan Tabi.
„Srazila se dvě osobní auta a jedno nákladní. Jedna osoba utrpěla zranění a byla předána do péče záchranářů. Jedné osobě byla poskytnuta psychická pomoc,“ sdělil mluvčí. Na místě je sypač, silnice je kluzká. Podle ŘSD se v okolí nehody tvoří kolony. Další nehoda se stala také u Málkova. Řidič osobního auta tam sjel do příkopu. Událost se obešla bez zranění.
Na severu regionu a na horách se místy objevují sněhové přeháňky, v nížinách dešťové. Nejvyšší teploty vystoupají k pěti stupňům Celsia, ojediněle až k šesti stupňům. Na horách se budou teploty pohybovat od minus dvou do plus jednoho stupně.
Zdroj: ČTK


















