Víkend v Kladně: Rvačka na benzínce i souboj s odpadkovým košem

19.9.2017
Kamila Steinbachová

Kladenští strážníci měli v uplynulém víkendu plné ruce práce. Na benzínové pumpě v Kročehlavech se poprali dva muži. Na náměstí Starosty Pavla rozbil muž výlohu a pral se s kolemjdoucími. A mladý muž si zase vybil vztek na odpadkovém koši.

Rvačka na pumpě

V pátek večer se na čerpací stanici v Kročehlavech poprali dva muži. Jeden měl druhého praštit lahví přes hlavu. Zraněný muž mu na oplátku dal ránu pěstí do obličeje. Kladenští strážníci, kteří přijeli na pumpu, skutečně zjistili, že oba muži krvácejí na hlavě. Opodál na ně zírala skupinka lidí. Muže, kteří se poprali, na místě ošetřil lékař. Jednoho z nich poté převezli do nemocnice, druhý převoz odmítl. Případ nyní řeší Policie České republiky.

Mladík přepral odpadkový koš

V sobotu v noci se tři mladí muži procházeli po hlavní třídě v Kladně. Jeden z nich náhle převrhl odpadkový koš. K jeho smůle si toho všiml operátor městského kamerového systému. Sedmnáctiletého muže proto za chvíli zastavila hlídka městské policie. Mladík se nejprve vymlouval, že koš převrhl kamarád. Nakonec ale koš zvedl a odpadky sesbíral. Jeho počínání spolu s kamerovým záznamem bude ale i tak předáno ke správnímu řízení.

Rozbil dvě okna a napadl kolemjdoucí

Místní občanka si v neděli ráno všimla, že nějaký už rozbil výlohu na náměstí Starosty Pavla. Přivolaní strážníci zjistili, že muž rozbil okna hned dvou provozoven. Pachatele se jim podařilo dopadnou v ulici Ivana Olbrachta. Čtyřiadvacetiletý mladík krvácel na obou předloktích. Strážníkům tvrdil, že ho napadla skupina čtyř lidí, na které ukázal. Ti však obvinění popřeli.

O hodinu později oznámil muž, že ho někdo napadl v ulici Ivana Olbrachta. Strážníci zjistili, že se prali tři muži. Svědkyně, která rvačku viděla, označila za útočníka právě muže, který rozbil výlohy na náměstí.

FOTO: Víkend v Kladně: Rvačka na benzínce i souboj s odpadkovým košem

Víkend v Kladně: Rvačka na benzínce i souboj s odpadkovým košem - Kladno měšťáciVíkend v Kladně: Rvačka na benzínce i souboj s odpadkovým košem - Kladno měšťáci 2

Témata:

Nepřehlédněte