Volba Miss Sympatie je v rukou veřejnosti

26.9.2022
Jan Kulich

Ze semifinále jich postoupilo 12, poté jich bylo 10, ale do superfinále se probojovalo pouze 8 z nich. Boj o nejkrásnější Češku vrcholí. Jeden z titulů si však může zvolit veřejnost prostřednictvím hlasování na webových stránkách www.miss-ceske-republiky.cz. Kdo se stane podle široké veřejnosti nejsympatičtější dívkou České republiky?

Před pár dny bylo spuštěno veřejné hlasování o titul Miss Sympatie České republiky 2022. Do superfinále se probojovalo celkem 8 dívek, na které nyní čeká poslední přípravy a prezentace s postem superfinalistky. V druhé polovině října proběhne velké finále, kde budou dívky titulovány následujícími tituly: Miss České republiky 2022 (1. místo), I. Vicemiss České republiky 2022 (2. místo), II. Vicemiss České republiky 2022 (3. místo), Miss Naděje (titul je udělován organizací UNICEF Česká republika), Miss Silueta (dívka s nejhezčí postavou) a titul Miss Sympatie (volí veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu).

Jak hlasovat? Na www.miss-ceske-republiky.cz si mohou fanoušci přečíst rozhovory s jednotlivými dívkami, prozkoumat jejich Instagramové profily a prostřednictvím tlačítka “HLASUJ PRO TUTO DÍVKU” pro ni mohou hlasovat. Aby organizátoři zajistili bezpečné a především unikátní hlasování, je potřeba hlas potvrdit skrze e-mailovou adresu fanouška (po hlasování dorazí fanouškovi do jeho příchozí pošty e-mail s žádostí o potvrzení hlasu pro danou favoritku). E-mailová adresa lze při hlasování použít pouze jedenkrát.

Hlasování o titul Miss Sympatie bude ukončeno v předvečer finálového večera a o výsledku bude veřejnost seznámena v přímém přenosu, který lze sledovat online na TN.CZ. Datum bude upřesněn.


Témata:

Nepřehlédněte