Vražedkyně brutálně napadla těhotnou ženu, nenarozené dítě jí vyrvala z těla v pokusu o jeho únos

17.11.2022
Doris Drienová

Světem znovu otřásá děsivý případ vraždy těhotné matky a jejího ještě nenarozeného dítěte. Krutá vražedkyně matku brutálně napadla a pokusila se unést dítě přímo z matčiných útrob. Navzdory pohnutému osobnímu příběhu, který vraždě předcházel, vynesl nyní soud nad touto vražedkyní rozsudek smrti.

Lékaři jí řekli, že nikdy nebude mít děti. 11. listopadu ale matka porodila už 11. potomka!

 

K tomuto ohavnému případu došlo v říjnu roku 2020 v americkém městě Nový Boston. Devětadvacetiletá Taylor Rene Parker tehdy brutálně zavraždila jednadvacetiletou matku Reagan Michelle Simmons-Hancock. Taylor sledovala těhotnou Reagan do jejího domu, kde na ni nejdříve zaútočila kladivem. Po ráně do hlavy Taylor vyměnila kladivo za nůž a Reagan více než stokrát bodla. Už tak ohavný čin zakončila naprosto otřesným způsobem: zatímco Reagan byla navzdory těžkým zraněním stále ještě při vědomí a z posledních sil se snažila chránit své nenarozené dítě, vzala Taylor skalpel a nebohé ženě jím doslova otevřela břicho. Nenarozené dítě vyrvala z těla matky. Po tomto nemilosrdném, brutálním útoku zemřela jak Reagan, tak její dítě.

Co vražedkyni Taylor přivedlo k tak odpornému činu? Z výpovědí svědků a důkazního materiálu se poskládala mozaika příběhu. Taylor kdysi podstoupila hysterektomii, zákrok, při kterém lékaři ženě odeberou dělohu. Kvůli tomu tak nikdy nemohla mít vlastní děti. Taylor měla partnera, jenže jejich vztah zřejmě nebyl ideální a ona dostala strach, že ji opustí. Rozhodla se tedy, že si svého milého udrží předstíráním těhotenství.

Zpěvačka se prý zasnoubila s duchem, vzápětí se na ni sesypaly davy živých mužů!

 

Taylor na sociálních sítích sdílela fiktivní ultrazvukové snímky svého smyšleného dítěte a různé „zážitky“ z těhotenství, dokonce se i pochlubila, že uspořádala oslavu, na které svým přátelům odhalila, jestli imaginární dítko bude holčička nebo chlapeček. V týdnech, které předcházely vraždě, si také vycpávala břicho, aby vypadala jako těhotná. Na internetu si také našla několik videí, ve kterých bylo vysvětleno, jak se dá plod vyříznout z těla matky tak, aby přežil, i když těhotenství trvá pouze 35 týdnů (z běžných 40) – a přesně v 35. týdnu těhotenství byla i Reagan, když ji Taylor zavraždila.

Soud tedy vydedukoval, že záměrem vražedkyně bylo unést ještě nenarozený plod přímo z matčiných útrob a poté ho svému příteli prezentovat jako vlastní, předčasně narozené dítě. Kdyby Taylor „pouze“ zavraždila těhotnou ženu, vyvázla by nejspíš s trestem doživotního vězení. Protože však soud k obviněním z vraždy přidal ještě únos dítěte, trest adekvátně tomu stoupl na ten nejvyšší možný – Taylor Rene Parker byla odsouzena k trestu smrti.

 

 

Zdroj: New York PostNepřehlédněte